List prezesa Longina Komołowskiego

Akademia Liderów to projekt innowacyjny. To czternaście dni z językiem polskim, naszą historią, geografią, pejzażami polskiej kultury i literaturą

Akademia Liderów to projekt innowacyjny. To czternaście dni z językiem polskim, naszą historią, geografią, pejzażami polskiej kultury i literaturą, która podczas trwania kursu ma być mostem dla Was w tworzeniu w sobie nowoczesnej przestrzeni nasyconej treściami i ilustracjami, w komunikowaniu się ze sobą w języku polskim.

8 czerwca br. rozpoczniemy pierwszy odcinek AL. Proponujemy Wam intensywne i malownicze warsztaty, na których kombinacja intelektu, emocji, aktywnej fizyczności i ducha będzie splatać się w Was i budować konstrukty, po których – jestem o tym przekonany – wrócicie do swoich domów wzbogaceni, wzmocnieni i zmotywowani kreatywnością, współpracą i poczuciem wspólnoty.

Na sukces w życiu czasem czeka się bardzo długo. Można też być bardzo szczęśliwym człowiekiem, pomimo że się nie odnosi tego pozornego sukcesu, który kończy się nagrodą i wielkimi pieniędzmi. Tak czy inaczej, wspólne poczucie misji i wspólne wartości to potężna siła inspirująca, motywująca i ukazująca nowe możliwości, które będziecie mogli przeżyć biorąc udział w Akademii, a po zakończeniu udziału w projekcie wprowadzić w życie i wykorzystać w codziennych działaniach.

 

Drodzy,

warsztaty organizowane dla Was są zróżnicowaną i ciekawą propozycją. A zatem, zaprosić kogoś w podroż intelektualną to przyjemność. Zaprosić w czasie tej podróży na ucztę duchową to ważne. Więc ja Was zapraszam na jedno i drugie.

Bądźcie odważni i świadomi własnych możliwości, które macie przed sobą.

Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej